Additional information
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 4 cm |
| Binding | Paperback |
| ISBN | 978-0143440246 |
| Language | English |
| Pages | 112 |
| Publication date | 12 July 2017 |
| Publisher | Penguin Random House |
Everybody loves Mickey Mouse! Read about Mickey’s fabulous adventures at the North Pole,
where he finds some fur-clad elves who are ready to help him deliver the Christmas mail And add a splash of colour to your holidays with this exciting colouring book.
In stock
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 4 cm |
| Binding | Paperback |
| ISBN | 978-0143440246 |
| Language | English |
| Pages | 112 |
| Publication date | 12 July 2017 |
| Publisher | Penguin Random House |
Reviews
There are no reviews yet.