Additional information
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 4 cm |
| Binding | Paperback |
| ISBN | 978-0143440390 |
| Language | English |
| Publication date | 12 July 2017 |
| Publisher | Penguin Random House |
| Writer | Disney |
Get ready for an elephant-sized adventure! Join Dumbo and his friends in this action-packed activity book.
In stock
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 4 cm |
| Binding | Paperback |
| ISBN | 978-0143440390 |
| Language | English |
| Publication date | 12 July 2017 |
| Publisher | Penguin Random House |
| Writer | Disney |
Reviews
There are no reviews yet.