Additional information
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 4 cm |
| Binding | Paperback |
| ISBN | 978-0143334576 |
| Language | English |
| Pages | 112 |
| Publication date | 21 June 2016 |
| Publisher | Puffin |
| Writer | Disney |
• 112 pages of colouring activity
• Includes fun interactive activities
• A book that brings to life children’s beloved character Aladdin and his world
In stock
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 4 cm |
| Binding | Paperback |
| ISBN | 978-0143334576 |
| Language | English |
| Pages | 112 |
| Publication date | 21 June 2016 |
| Publisher | Puffin |
| Writer | Disney |
Reviews
There are no reviews yet.